/
Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330697)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330697)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Туалетний блок Sano Лаванда 55 г (7290102990054)

Sano

Туалетний блок Sano Лаванда 55 г (7290102990054)

105 ₴

Засіб для видалення вапняного нальоту та іржі Mellerud 500 мл (2001000219)

Mellerud

Засіб для видалення вапняного нальоту та іржі Mellerud 500 мл (2001000219)

427 ₴

854,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333353)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333353)

135 ₴

270,00 ₴ / л

Утьонок стікер чистоти Океанський оазис 3 шт

Duck (Туалетне Каченя)

Утьонок стікер чистоти Океанський оазис 3 шт

80 ₴

Засіб рідкий санітарно-гігієнічний МілаМ-chemical Сантрі лимон 1 л

Мілам

Засіб рідкий санітарно-гігієнічний МілаМ-chemical Сантрі лимон 1 л

111 ₴

111,00 ₴ / л

Гель для чищення милам сhemical санітарно-гігієнічний ароматизований (1 л) (4820152290748)

Мілам

Гель для чищення милам сhemical санітарно-гігієнічний ароматизований (1 л) (4820152290748)

142 ₴

142,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active Ocean Fresh з хлором 1 л (4820196012740)

Active

Засіб для чищення унітазу Active Ocean Fresh з хлором 1 л (4820196012740)

109 ₴

109,00 ₴ / л

Дезінфікуючий засіб для туалету Kalyon 8698848000478 весняний бриз 750 мл

Kalyon

Дезінфікуючий засіб для туалету Kalyon 8698848000478 весняний бриз 750 мл

147 ₴

196,00 ₴ / л

Засіб для очищення поверхонь Cillit Bang Природна сила Антиналіт 750 мл (5900627093377)

Cillit Bang

Засіб для очищення поверхонь Cillit Bang Природна сила Антиналіт 750 мл (5900627093377)

303 ₴

404,00 ₴ / л

Кульки для унітазу Bref Triple М'ята та Евкаліпт 120 г (9000101360578)

Bref

Кульки для унітазу Bref Triple М'ята та Евкаліпт 120 г (9000101360578)

189 ₴

Сантік від іржи б/розпилювача 500г (4820003540565)

Сан Клин

Сантік від іржи б/розпилювача 500г (4820003540565)

113 ₴

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат хвоя, 1.5 л

La Antigua Lavandera

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат хвоя, 1.5 л

116 ₴

77,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Сан Клін Сантік Морський 1000 мл (4820003545843)

Сан Клин

Засіб для чищення унітазу Сан Клін Сантік Морський 1000 мл (4820003545843)

124 ₴

124,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету UIU Малина & Грейпфрут 0.85 л (4820152333445)

UIU

Засіб для миття туалету UIU Малина & Грейпфрут 0.85 л (4820152333445)

150 ₴

176,47 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Tortilla Eко, 1000 мл (4820178064576)

Tortilla

Засіб для чищення унітазу Tortilla Eко, 1000 мл (4820178064576)

155 ₴

155,00 ₴ / л

Органічне оцтове миючий засіб Sodasan для видалення вапняного нальоту слідів води та мила 1 л (4019886001007)

Sodasan

Органічне оцтове миючий засіб Sodasan для видалення вапняного нальоту слідів води та мила 1 л (4019886001007)

471 ₴

471,00 ₴ / л

Гель для чищення та боротьби з каменем, дезінфекція унітазу з хлором Dasty Professional Sanitizing with bleach WC-Reiniger gel Entkalker 750мл

Dasty

Гель для чищення та боротьби з каменем, дезінфекція унітазу з хлором Dasty Professional Sanitizing with bleach WC-Reiniger gel Entkalker 750мл

224 ₴

298,67 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark жасмин із апельсиновою квіткою 1 л (4820152334138)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark жасмин із апельсиновою квіткою 1 л (4820152334138)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Засобів для очищення поверхонь Cillit Bang Природна сила Антижир 750 мл (5900627093384)

Cillit Bang

Засобів для очищення поверхонь Cillit Bang Природна сила Антижир 750 мл (5900627093384)

303 ₴

404,00 ₴ / л

Змінний туалетний блок Domestos Хвоя 35 г (8720182778758)

Domestos

Змінний туалетний блок Domestos Хвоя 35 г (8720182778758)

48 ₴

Гель для чищення унітазів Duck Virtual Violet 750 мл (5000204366846)

Duck (Туалетне Каченя)

Гель для чищення унітазів Duck Virtual Violet 750 мл (5000204366846)

136 ₴

181,33 ₴ / л

Диски для унітазу DUCK Морський змінний 2шт (5000204593280)

Duck (Туалетне Каченя)

Диски для унітазу DUCK Морський змінний 2шт (5000204593280)

208 ₴

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Білі квіти бавовни 500 мл (4820152333667)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Білі квіти бавовни 500 мл (4820152333667)

168 ₴

336,00 ₴ / л