/
Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424) у 2 магазинах

ChanteClair

Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424)

від 170 ₴

272,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441) у 2 магазинах

Galax

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441)

від 83 ₴

110,67 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл у 2 магазинах

Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл

від 60 ₴

120,00 ₴ / л

Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582) у 2 магазинах

Мілам

Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582)

від 128 ₴

246,15 ₴ / л

Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл

від 83 ₴

110,00 ₴ / л

Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1) у 2 магазинах

Domo

Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1)

від 107 ₴

428,00 ₴ / л

Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215) у 2 магазинах

Сан Клин

Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215)

від 166 ₴

220,67 ₴ / л

Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281)

від 115 ₴

115,00 ₴ / л

Миючий дезинфікуючий засіб PRO SERVICE Сантрі-гель Лимон 5 л (25472914) у 2 магазинах

PRO service

Миючий дезинфікуючий засіб PRO SERVICE Сантрі-гель Лимон 5 л (25472914)

від 333 ₴

66,60 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Гігієна і білизна Цитрус, 900 мл у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Гігієна і білизна Цитрус, 900 мл

від 160 ₴

177,78 ₴ / л

Засіб для видалення іржі та вапняного нальоту Милам Сантрі, 1 л у 2 магазинах

Мілам

Засіб для видалення іржі та вапняного нальоту Милам Сантрі, 1 л

від 117 ₴

Очищувач для унітазу Dr. Beckmann (3 шт по 100 г) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Очищувач для унітазу Dr. Beckmann (3 шт по 100 г)

від 214 ₴

Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079) у 2 магазинах

Bref

Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079)

від 75 ₴

Органічний очищаючий засіб для ванної кімнати Sodasan 0.5 л (4019886019569) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний очищаючий засіб для ванної кімнати Sodasan 0.5 л (4019886019569)

від 325 ₴

650,00 ₴ / л

Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105) у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105)

від 82 ₴

Засіб для миття унітазів Domo Свіжість лісу 1 л (XD 70011_1) у 2 магазинах

Domo

Засіб для миття унітазів Domo Свіжість лісу 1 л (XD 70011_1)

від 201 ₴

201,00 ₴ / л

Засіб для чищення San Clean Prof Line для миття акрилових ванн 750 г (4820003544235) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення San Clean Prof Line для миття акрилових ванн 750 г (4820003544235)

від 229 ₴

Сан Клінер для чищення труб 1200г (4820003541753) у 2 магазинах

Сан Клин

Сан Клінер для чищення труб 1200г (4820003541753)

від 61 ₴

50,42 ₴ / л

Гель для чищення унітазу Duck Biodegradable Formula Океанський сплеск 750 мл (5000204242584) у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Гель для чищення унітазу Duck Biodegradable Formula Океанський сплеск 750 мл (5000204242584)

від 132 ₴

176,00 ₴ / л

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour фіолетовий, 2 шт у 2 магазинах

Kolorado

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour фіолетовий, 2 шт

від 55 ₴

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Лаванда, 1 шт у 2 магазинах

Kolorado

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Лаванда, 1 шт

від 35 ₴

Засіб для видалення нальоту Мілам Антицвіль 750 мл (4820152290687) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для видалення нальоту Мілам Антицвіль 750 мл (4820152290687)

від 121 ₴

161,20 ₴ / л

Засіб відбілюючий DOA Хвоя 750 мл (305626) у 2 магазинах

DOA

Засіб відбілюючий DOA Хвоя 750 мл (305626)

від 87 ₴

116,00 ₴ / л

Спрей Porcoz для видалення іржі та вапняного осаду 750 мл (305425) у 2 магазинах

Porcoz

Спрей Porcoz для видалення іржі та вапняного осаду 750 мл (305425)

від 164 ₴

218,67 ₴ / л