/
Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079) у 2 магазинах

Bref

Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079)

від 75 ₴

Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105) у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105)

від 82 ₴

Засіб для миття унітазів Domo Свіжість лісу 1 л (XD 70011_1) у 2 магазинах

Domo

Засіб для миття унітазів Domo Свіжість лісу 1 л (XD 70011_1)

від 201 ₴

201,00 ₴ / л

Засіб для чищення San Clean Prof Line для миття акрилових ванн 750 г (4820003544235) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення San Clean Prof Line для миття акрилових ванн 750 г (4820003544235)

від 229 ₴

Сан Клінер для чищення труб 1200г (4820003541753) у 2 магазинах

Сан Клин

Сан Клінер для чищення труб 1200г (4820003541753)

від 61 ₴

50,42 ₴ / л

Гель для чищення унітазу Duck Biodegradable Formula Океанський сплеск 750 мл (5000204242584) у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Гель для чищення унітазу Duck Biodegradable Formula Океанський сплеск 750 мл (5000204242584)

від 132 ₴

176,00 ₴ / л

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour фіолетовий, 2 шт у 2 магазинах

Kolorado

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour фіолетовий, 2 шт

від 55 ₴

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Лаванда, 1 шт у 2 магазинах

Kolorado

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Лаванда, 1 шт

від 35 ₴

Засіб для видалення нальоту Мілам Антицвіль 750 мл (4820152290687) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для видалення нальоту Мілам Антицвіль 750 мл (4820152290687)

від 121 ₴

161,20 ₴ / л

Засіб відбілюючий DOA Хвоя 750 мл (305626) у 2 магазинах

DOA

Засіб відбілюючий DOA Хвоя 750 мл (305626)

від 87 ₴

116,00 ₴ / л

Спрей Porcoz для видалення іржі та вапняного осаду 750 мл (305425) у 2 магазинах

Porcoz

Спрей Porcoz для видалення іржі та вапняного осаду 750 мл (305425)

від 164 ₴

218,67 ₴ / л

Засіб для догляду за каналізаційними трубами "ЕФФ", 70г у 2 магазинах

EFF

Засіб для догляду за каналізаційними трубами "ЕФФ", 70г

від 24 ₴

Засіб від цвілі Domo Антицвіль 250 мл (XD 10126_1) у 2 магазинах

Domo

Засіб від цвілі Domo Антицвіль 250 мл (XD 10126_1)

від 120 ₴

480,00 ₴ / л

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour Зелена, 2 шт у 2 магазинах

Kolorado

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour Зелена, 2 шт

від 55 ₴

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Blue Ocean, 1 шт у 2 магазинах

Kolorado

Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Blue Ocean, 1 шт

від 35 ₴

Гель для туалету Ambi Pur WC Botanical Fragrances Білі квіти, 750 мл у 2 магазинах

Ambi Pur

Гель для туалету Ambi Pur WC Botanical Fragrances Білі квіти, 750 мл

від 160 ₴

213,33 ₴ / л

Засіб для чищення ванної кімнати та сантехніки Galax, 500г (4260637724397) у 2 магазинах

Galax

Засіб для чищення ванної кімнати та сантехніки Galax, 500г (4260637724397)

від 99 ₴

Стікер чистоти для унітазу Duck Цитрус, 3 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Стікер чистоти для унітазу Duck Цитрус, 3 шт

від 60 ₴

Засіб для миття туалету UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.85 л (4820152333438) у 2 магазинах

UIU

Засіб для миття туалету UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.85 л (4820152333438)

від 162 ₴

190,59 ₴ / л

Туалетний блок Bref De Luxe Ніжна магнолія 50 г. (9000101375473) у 2 магазинах

Bref

Туалетний блок Bref De Luxe Ніжна магнолія 50 г. (9000101375473)

від 80 ₴

Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 Крижана магнолія 55 г. (8720182799449) у 2 магазинах

Domestos

Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 Крижана магнолія 55 г. (8720182799449)

від 72 ₴

Універсальний мультиочисник L'Arbre Vert для нейтралізації запахів 1 л (3450601031939) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Універсальний мультиочисник L'Arbre Vert для нейтралізації запахів 1 л (3450601031939)

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Туалетний блок Sano Fresh Scented 55 г у 2 магазинах

Sano

Туалетний блок Sano Fresh Scented 55 г

від 142 ₴

Засіб San Clean Prof Line для видалення цвілі та бруду 750 г (4820003544211) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб San Clean Prof Line для видалення цвілі та бруду 750 г (4820003544211)

від 202 ₴