Прибирання
488 товарів
у 2 магазинах
Solar
Засіб для чищення сантехніки Solar Лимон 500 г (4820269930216)
від 49 ₴
Ludwik
Засіб для чищення скла духовок і камінів Ludwik 500 мл
від 118 ₴
у 2 магазинах
Purenn
Натуральний універсальний очищувач Purenn Organic family Best chef для кухні з Горобиною 500 мл (4751024880067)
від 278 ₴
556,00 ₴ / л
Porcoz
Універсальний спрей для чищення Porcoz 750 мл (137597)
від 169 ₴
225,33 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Універсальний знежирювач Chanteclair Sgrassatore Universale Muschio Bianco 600 мл (8015194536701)
від 174 ₴
у 2 магазинах
Actiff
Універсальний cпрей-мус ACTIFF Mousse With Bleach відбілюючий і знежирювальний, 750 мл
від 143 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Chanteclair Sgrassatore спрей-знежирювач Candeggina відбілюючий з хлором, 625 мл
від 162 ₴
259,20 ₴ / л
у 2 магазинах
2020 Polychrom
Засіб для видалення жиру POLYCLEAN 2020 “ANTIGREASE”, 0.5 л
від 104 ₴
208,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Porcoz
Засіб для видалення жиру Porcoz 1 л (137590)
від 110 ₴
110,00 ₴ / л
Cif
Крем для чищення Cif Актив Фреш 250 мл (8717163044797)
від 33 ₴
131,60 ₴ / л
Мілам
Засіб для чищення Мілам Сhemical Універсальний з розпилювачем 750 мл (4820152290724)
від 106 ₴
140,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб для розчинення жирів "Майстер Клінер", PROFESSIONAL (4820003543856)
від 212 ₴
у 2 магазинах
Tiret
Засіб для усунення засмічень у каналізаційних трубах Tiret Professional 500 мл (5900627043723)
від 128 ₴
256,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Ludwik
Спрей-молочко Ludwik для чищення кухні 750 мл
від 87 ₴
116,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Рідкий засіб Biossot NeoCleanPro Інтенсивна формула для видалення жиру, пригару, кіптяви 500 мл (4820255110851)
від 57 ₴
113,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Ludwik
Засіб для миття холодильників Ludwik спрей 250 мл
від 58 ₴
230,00 ₴ / л
у 2 магазинах
EFF
Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г
від 42 ₴
у 2 магазинах
Parus
Антижир спрей «Парус» миючий засіб для догляду за грилями та кухонними плитами 500мл (4820017663410)
від 83 ₴
166,00 ₴ / л
Duck (Туалетне Каченя)
Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт
від 120 ₴
у 2 магазинах
Sano
Засіб для унітазу Sano Green 150 г
від 235 ₴
у 2 магазинах
DOA
Крем для чищення DOA Ammonia 750 мл (305623)
від 119 ₴
158,67 ₴ / л
у 2 магазинах
DOA
Спрей знежирюючий DOA 750 мл (305620)
від 147 ₴
196,00 ₴ / л
у 2 магазинах
DOA
Крем для чищення DOA Лимон 750 мл (305624)
від 119 ₴
158,67 ₴ / л
La Antigua Lavandera
Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат море, 1.5 л
від 109 ₴
72,67 ₴ / л