Прибирання
488 товарів
у 2 магазинах
EFF
Засіб для догляду за каналізаційними трубами "ЕФФ", 70г
від 24 ₴
у 2 магазинах
Domo
Засіб від цвілі Domo Антицвіль 250 мл (XD 10126_1)
від 120 ₴
480,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour Зелена, 2 шт
від 55 ₴
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Blue Ocean, 1 шт
від 35 ₴
у 2 магазинах
Ambi Pur
Гель для туалету Ambi Pur WC Botanical Fragrances Білі квіти, 750 мл
від 160 ₴
213,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Galax
Засіб для чищення ванної кімнати та сантехніки Galax, 500г (4260637724397)
від 99 ₴
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Стікер чистоти для унітазу Duck Цитрус, 3 шт
від 60 ₴
у 2 магазинах
UIU
Засіб для миття туалету UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.85 л (4820152333438)
від 162 ₴
190,59 ₴ / л
у 2 магазинах
Bref
Туалетний блок Bref De Luxe Ніжна магнолія 50 г. (9000101375473)
від 80 ₴
у 2 магазинах
Domestos
Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 Крижана магнолія 55 г. (8720182799449)
від 72 ₴
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Універсальний мультиочисник L'Arbre Vert для нейтралізації запахів 1 л (3450601031939)
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Туалетний блок Sano Fresh Scented 55 г
від 142 ₴
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб San Clean Prof Line для видалення цвілі та бруду 750 г (4820003544211)
від 202 ₴
у 2 магазинах
Ambi Pur
Засіб для чищення ванної Ambi Pur WC Activ Reiniger Wild Sage & Cedar Шавлія та Кедр, 750 мл. 8435495821106
від 127 ₴
у 2 магазинах
Galax
Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г. (4823128005377)
від 60 ₴
у 2 магазинах
Sano
Туалетний блок Sano Персик 55 г (7290005426964)
від 129 ₴
у 2 магазинах
Bref
Туалетний блок Bref Eucalyptus, 3х50 г
від 300 ₴
Sodasan
Органічний універсальний миючий концентрат-антіжир Sodasan Orange 0.5 л (4019886001403)
від 269 ₴
538,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Porcoz
Засіб для видалення іржі та вапняного осаду Porcoz 1 л (138879)
від 134 ₴
134,00 ₴ / л
у 2 магазинах
DOA
Засіб відбілюючий DOA Біле мило 750 мл (305628)
від 89 ₴
118,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Gallus
Засіб для видалення накипу та вапняного нальоту Gallus Kalk-Reiniger, спрей для ванної та сантехніки, 750 мл
від 135 ₴
180,00 ₴ / л
Duck (Туалетне Каченя)
Утьонок стікер чистоти Лайм 3 шт
від 33 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Універсальний засіб для чищення проти вапняного нальоту з посиленим ароматом ChanteClair Спрей 625 мл
від 189 ₴
302,40 ₴ / л
Засіб ONIKS для видалення цвілі та бруду 0.5 л (4820191760318)
від 29 ₴
57,80 ₴ / л